Ereğli – Adana Tren Sefer ve Saatleri

Adana Ereğli tren saatleri 2020kış Sezonu yolculuk tarifelerine gvre saat 20:01 de oluşturulmuştur. Ereğli Adana tren seferleri Tcdd ye ait toros ekspresi ile hergün karşılıklı tek sefer yapılır. Trende yolculuk yaklaşık 3s:7dk sürmektedir. Toros expresi Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17,50 TL dir.

Adana – Ereğli Tren Saatleri Tablosu

Kalkış🚆 SaatiFiyatSure
Ereğli>16:3717,50₺3s07dk
Adana>07:4517,50₺3s17dk

Adana – Ereğli tren kaç saat sürer?

Ereğli Adana arası Tren yolu mesafesi 195 Km olduğundan Toros Ekspresi ile tren yolculuğu, 3 saat sürmektedir, Adana Ereğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Ereğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Ereğli Tren Fiyatları

Adana Ereğli Toros Ekspresi Pulman Tam 17,5 TL
%50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 9 TL
%20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 14 TL
Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ereğli Adana Treni ile Nasıl seyahat edeceğim? : Ereğli ve Adana dan geçen Toros Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerlerdir. Trenlerde 2+1 koltuklu Pulman vagonlar vardır

Adana Ereğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Ereğli ve Adana dan Geçen Toros Ekspresi treninde Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Adana Ereğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Ereğli Adana Toros Ekspresinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ereğli Adana Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ereğli Adana tren biletini nasıl ve nereden alabilirim? Yolcululuk yapacağınız tren Toros Ekspresi treni olduğu için Ereğli veya Adana istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ereğli Adana Toros Ekpresinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ereğli Adana Çalışan Toros Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ereğli Adana Tren saatleri? Ereğli Adana Arası Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz. 2019 Yaz Tarifesine göre Ereğli den İlk tren 18:10 saatinde hareket etmektedir. Adana ise ilk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir.