Dörtyol – Adana Tren Sefer Saatleri

Adana ile Dörtyol Arasında ulaşımı sağlayan trenlere ait Sefer Saatlerine ilişkin bilgileri bu sayfada bulabileceksiniz. Dörtyol Adana tren ile mesafesi 100 km dir. bu şehirler arası yolculuğunuz tren ile 1 Saat 29 Dk sürebilir. İki durak arası sadece Mersin İskenderun Bölgesel treni günde 2 kere karşılıklı sefer atar.

Adana – Dörtyol Tren Hareket Saatleri

Adana
Tren H
Saati
Tren
Adı
Dörtyol
Tren H
Saati
07:46 14:03 17:44TCDD07:45 12:48 17:28

Adana Dörtyol Tren Bileti

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol Adana Arası çalışan Tren Mersin İskenderun Bölgesel treni olcduğu için tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Mersin ve ya Dörtyol istasyon gişelerinden Temin edebilirsiniz, Tcdd ye ait Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Önceden Rezervasyon yoktur. Dörtyol Adana arası Çalışan Bu Trenler Acayip kalabalıktır Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana Dörtyol Tren kaç saat Sürer?

Dörtyol Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 98 Km olduğundan Bölgesel tren ile yolculuğunuz yaklaşık 1,5 Saat Sürer. Adana Dörtyol Adana tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Dörtyol tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.